reklamní banner X
Chcete se hihinkat? Doghouse Diaries patří k tomu nejlepšímu, co překládáme s železnou pravidelností. Nakoukněte a zahihinkejte se sami!
Chci se hihinkat!

Když nemůžete usnout

10× sdíleno nahlásit nevhodný obsah
Když nemůžete usnout
54 2
meme rage komiksy comics české česky czech me gusta slovensky slovenské po slovensku
by: Trololol fans
web: Trololol.cz
rubrikace: Memekomiksy.cz (Bitch Please, Derp a Derpina, Okay)

Nejzajímavější příspěvky

avatar
Pro přidávání příspěvků do diskuze se musíte nejdříve přihlašte se. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Pokud se nechcete registrovat, udělejte stojku.

Zatím nikdo nic nenapsal ani nenakreslil
Rozdíl mezi mámou a tátou Rozdíl mezi mámou a tátou Návod na opravu auta - aneb udělej si sám Návod na opravu auta - aneb udělej si sám Lezení po žebříku ve hrách Lezení po žebříku ve hrách
Přihlášení odběru

Odebírejte Trololol

Dítě a jeho poněkud přerostlé nohy Dítě a jeho poněkud přerostlé nohy mohli bychom jít kempovat spolu, ne? mohli bychom jít kempovat spolu, ne? Nanuk s pořádnou dávkou ovoce Nanuk s pořádnou dávkou ovoce
svět nejen podle Johna Lennona
333
Dneska ne :-D
249
Jak se řekne ve světě fotbal
232
Asistenční pes
206
reklamní banner

Co je MEME komiks? | Co je RAGE komiks? | Kdy a kde MEME vzniklo? | Co znamená 'FFFUUUUU'? | Databáze memů | Kdo je Mr. Trololo? | Proč je MEME populární? | Kde najdete MEME trička? | O Cyanide And Happiness | Red Meat v kostce | Optické klamy | Inzerce na Trololol.cz | Kontakt

Trololol.cz je zábavní stránka, s cílem pobavit mladé i starší, ženy i muže, pampelišky i leguány, pračky i kredence. Snažíme se být vtipní, chováme se divně, pijeme, a denně překládáme komiksy a vtipné obrázky z celého světa, případně tvoříme vlastní obsah. Našim cílem je kvalitní a hutná zábava, raději v menším množství, zato taková, která zaujme, poté uchvátí, a pod smíchem vás donutí zvracet (jiná zvracení nebereme v potaz a vracíme je zpět). Trololol.cz je zábavní web plný obsahu řazeného jako web komiksy, meme komiksy, animované gify jakožto vtipná videa, avšak neopomeňme ani optické klamy a iluze, zajímavosti ze světa, přírody a z míst, kam se odváží podívat jen celníci. Případně naše velmi oblíbené odnože s fenomenálními komiksy česky Cyanide And Happiness, Red Meat a Doghouse Diaries - ty všechny stojí za pravidelné čtení. Prostě vtipy kam se podíváte!
Překládáme do českého - a Slovenského - jazyka, jsme tuzemáci jako rum se slepeckou sadou "hůl + sluneční brýle zdarma" a vesměs neradi uveřejňujeme komiksy bez přeložení do češtiny či slovenštiny. Chceme přiblížit kvalitní zábavu všem, pravidelně, každý den. Trololol.cz existuje již několik let a za tu dobu máme v databázi tisíce vtipů, komiksů, vtipných obrázků a kdoví čeho všeho ještě. Komiksy a vtipné obrázky pečlivě vybíráme, snažíme se přinášet to nejlepší - i s přihlédnutím na fakt, že gusto každého jednotlivce je různé, ale přesto za ty roky víme, že... mimozemšťané existují!

Editor Trololol.cz: parta létajících tučňáků

Značka Trololol.cz uvedená v rohu zobrazovaných grafických materiálů, není odkazem na autora. Tato značka poukazuje na webovou adresu, kde se tento obrázek objevil - to neplatí u konkrétních výjimek, označených textem "vytvořil web Trololol.cz".
Názory znázorněné v tomto materiálu a názory uživatelů v diskuzích, nevyjadřují názor provozovatele webu. Autorské právo se vztahuje na uveřejněné články v databází všech webů spadajících pod jednotný design Trololol.cz. Kopírování a upravování uvedených článků je bez písemného souhlasu autora vysloveně zakázáno.

©2014 Trololol.cz – Všechna práva vyhrazena. Naprogramoval a technicky spravuje Pavel Hodoval.