Podpořte Trololol v jeho další existenci. POŠLETE SMS S TEXTEM TROL na 90011 a za 9 Kč měsícně získáte řadu výhod, my tím pokryjeme náklady na provoz webu. Přečtěte si více...

Jak se ráno cítíte, jak vypadáte když zaspíte, a jak vypínáte budík? Tyhle 4 ukázky - to jste vy! :-D

  1. Hlavní stránka
  2. Srandovní obrázky
  3. Jak se ráno cítíte, jak vypadáte když zaspíte, a jak vypínáte budík? Tyhle 4 ukázky - to jste vy! :-D

když ráno zaspím

David Marák Autor

Doplňující informace k obrázku, co nikoho nezajímají

alarm obličej zaspím zvířata vtipné srandovní legrační fotky
web: Trololol.cz
rubrikace: Srandovní obrázky (Zvířata)

Ráno je nejhorší část dne. Už jen ten samotný začátek - probudí vás budík, který sice vypnete, ale za pět minut otravuje znova.. a znova... a znova. Až vás to nakonec donutí konečně vstát. I když tohle je paradoxně ta lepší varianta. Protože ráno, kdy zaspíte, je mnohem horší než ráno, kdy vás vzbudí budík v 5:30. Nebo ne? No, shodneme se alespoň na tom, že ani v jednom případě nebudete vypadat zrovna k světu.

celý text
Dejte tomu lajk!
X
odkaz: http://trololol.cz/galerie/248-jak-se-rano-citite-jak-vypadate-kdyz-zaspite-a-jak-vypinate-budik-tyhle-4-ukazky-to-jste-vy-d
když ráno zaspím
Dejte tomu lajk!
X
  • 4.64 / 5
    14x


avatar
Abyste mohli psát do diskuze, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Načítám Načítám diskuzi…

Tagy: vtipné obrázky, vtipy, vtipné obrázky se zvířaty, zvířata

Obsah, který vás může zajímat

Srandovní obrázky

Tento obsah spadá do kategorie Geeky. Je vhodné podotknout, že jejím hlavním údělem je srozumitelně seřadit ten nejhutnější obsah z celého internetu, počínaje prostými slovy jako "vtipné obrázky", přes ty nejlepší textové zprávy, současně pak nevyjímaje obsah, který bychom charakterizovali jako "přirozená krása žen" a cosplay v ženském podání. Hlavní je ale v zásadě to, že současným internetem hýbou zejména komiksy, textovky - respektive SMS, a v neposlední řadě memy. Současně další nejvíce vystihující obsah pro tuto sekci, je cokoliv, co je spojené s Photoshopem a vtipy na toto téma. Zlomili jste si nohu a udělali vám rentgen? Nevadí, doktor vám ho upraví ve Photoshopu a pustí vás domů zcela zdráv. Chcete prohodit obličej luční kobylky s přejetým lenochodem? Od toho je tu Photoshop. A nejen to. Velmi oblíbené na sociálních sítích jsou také epické momentky. Fotky, kterými zachytíte moment, který se vám podaří dost možná jednou v životě. Buďto proto, že máte smůlu a nikdy víc se vám nic podobného nestane. A nebo proto, že daný moment zabije a vyřadí z Darwinovi evoluční... no prostě z evoluce. A pokud můžeme doporučit jednu výtečnou sekci, dobře - dvě sekce, tak nemiňte černý humor a tzv. Porovnání. Zejména pak Porovnání jasně, stručně a vtipně srovnávají životní zkušenosti, vaše chování, kredenc s pampeliškou nebo smysluplnost třídenní prezentace o perspektivách hřebíku.

Značka Trololol.cz uvedená v rohu zobrazovaných grafických materiálů, není odkazem na autora. Tato značka poukazuje na webovou adresu, kde se tento obrázek objevil - to neplatí u konkrétních výjimek, označených textem "vytvořil web Trololol.cz".
Názory znázorněné v tomto materiálu a názory uživatelů v diskuzích, nevyjadřují názor provozovatele webu. Autorské právo se vztahuje na uveřejněné články v databází všech webů spadajících pod jednotný design Trololol.cz. Kopírování a upravování uvedených článků je bez písemného souhlasu autora vysloveně zakázáno.

©2016 Trololol.cz – Všechna práva vyhrazena. Naprogramoval a technicky spravuje Pavel Hodoval.

Stojíme za zvířaty.

Nadace na ochranu zvířat Přispějte dárcovskou SMS Ukažte to vládě Pokusy na zvířatech Cirkusy bez zvířat