Podpořte Trololol v jeho další existenci. POŠLETE SMS S TEXTEM TROL na 90011 a za 9 Kč měsícně získáte řadu výhod, my tím pokryjeme náklady na provoz webu. Přečtěte si více...

Souhlas se zpracováním osobních údajů

autor: Autoři Trololol.cz

Tyto podmínky určují to, jakým způsobem bude nakládáno s vašim emailem a/nebo údaji, které jste uvedli v objednávkovém formuláři placené verze Trololol.

Tento souhlas se zpracováním osobních údajů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

1) Registrací do webu Trololol a všech jeho podwebů, žádostí o bonusový a zlatý obsah, souhlasíte se zpracováním osobních údajů a souhlasíte s pravidelným emailových zasíláním oběžníku z Trololol a všech jeho podwebů, které k němu náleží. Současně souhlasíte se zasíláním obsahových sdělení, sdělení o nesmrtelnosti chrousta a také souhlasíte, že budete poslouchat rodiče.

2) Osobní údaje, jako jméno a příjmení, adresa, telefon a email nebudou poskytovány třetím stranám. (Většinou jsme tu stejně jen dva, natožpak aby tady byl někdo třetí. Kdyby to ale hrozilo, vaše emaily nebudou poskytovány ani čtvrtým, pátým, šestým a také politickým stranám. Neukážeme je ani mamce, taťkovi a strejdovi. A to fakt slibujeme.). Veškeré údaje budou výhradně využity pro účely webu Trololol.cz a všech jeho podwebů, přičemž k těmto účelům mohou patřit i obochodní nabídky na služby či produkty spjaté s webem Trololol. Rozumí se tím mimo jiné to, že údaje neposkytneme nikomu jinému, ať už bezplatně, či za poplatek, nebudou poskytovány žádným institucím a neslouží pro zasílání nevyžádané pošty.  

3) Součástí emailů mohou být reklamní sdělení, ovšem taková, která souvisí s obsahem stránky Trololol.cz a všech, které k ní náleží. Našim cílen není zasílat obsah, reklamy či sdělení, která nesouvisí se stránkami Trololol.cz (...zdravým rozumem nebo koblihami s dírou uprostřed).

4) Ze zasílání pravidelných emailů se můžete odhlásit, což nedoporučujeme, protože to podle vědců dovádí brambory ke zpívání.

5) Obsah, který zasíláme na email, je zdarma.

6) Údaje jako jméno a příjmení, adresa včetně PSČ a státní příslušnost, mohou být využity interně pro obchodní účely, a to pouze v tom spektru, že mohou být použity pro škálování inzerce dle lokality, které se bude inzerce týkat. Inzercí se rozumí obsah zmíněný ve výše uvedeném bodu 2 a 3.


Lodní deník, zapsáno dneska a tady, kde zrovna sedím.

Ten pocit vítězství ...a možná je to všechno jinak! MEME závislost je vážná věc

Trololol.cz je zábavní stránka, s cílem pobavit mladé i starší, ženy i muže, pampelišky i leguány, pračky i kredence. Snažíme se být vtipní, chováme se divně, pijeme, a denně překládáme komiksy a vtipné obrázky z celého světa, případně tvoříme vlastní obsah. Našim cílem je kvalitní a hutná zábava, raději v menším množství, zato taková, která zaujme, poté uchvátí, a pod smíchem vás donutí zvracet (jiná zvracení nebereme v potaz a vracíme je zpět). Trololol.cz je zábavní web plný obsahu řazeného jako web komiksy, meme komiksy, animované gify jakožto vtipná videa, avšak neopomeňme ani optické klamy a iluze, zajímavosti ze světa, přírody a z míst, kam se odváží podívat jen celníci. Případně naše velmi oblíbené odnože s fenomenálními komiksy česky Cyanide And Happiness, Red Meat a Doghouse Diaries - ty všechny stojí za pravidelné čtení. Prostě vtipy kam se podíváte!
Překládáme do českého - a Slovenského - jazyka, jsme tuzemáci jako rum se slepeckou sadou "hůl + sluneční brýle zdarma" a vesměs neradi uveřejňujeme komiksy bez přeložení do češtiny či slovenštiny. Chceme přiblížit kvalitní zábavu všem, pravidelně, každý den. Trololol.cz existuje již několik let a za tu dobu máme v databázi tisíce vtipů, komiksů, vtipných obrázků a kdoví čeho všeho ještě. Komiksy, jakož i meme komiksy a vtipné obrázky pečlivě vybíráme, snažíme se přinášet to nejlepší - i s přihlédnutím na fakt, že gusto každého jednotlivce je různé, ale přesto za ty roky víme, že... mimozemšťané existují! A krásné ženy taky!

Editor Trololol.cz: parta létajících tučňáků

Značka Trololol.cz uvedená v rohu zobrazovaných grafických materiálů, není odkazem na autora. Tato značka poukazuje na webovou adresu, kde se tento obrázek objevil - to neplatí u konkrétních výjimek, označených textem "vytvořil web Trololol.cz".
Názory znázorněné v tomto materiálu a názory uživatelů v diskuzích, nevyjadřují názor provozovatele webu. Autorské právo se vztahuje na uveřejněné články v databází všech webů spadajících pod jednotný design Trololol.cz. Kopírování a upravování uvedených článků je bez písemného souhlasu autora vysloveně zakázáno.

©2016 Trololol.cz – Všechna práva vyhrazena. Naprogramoval a technicky spravuje Pavel Hodoval.

Stojíme za zvířaty.

Nadace na ochranu zvířat Přispějte dárcovskou SMS Ukažte to vládě Pokusy na zvířatech Cirkusy bez zvířat