Podpořte Trololol v jeho další existenci. POŠLETE SMS S TEXTEM TROL na 90011 a za 9 Kč měsícně získáte řadu výhod, my tím pokryjeme náklady na provoz webu. Přečtěte si více...

Inzerce na Trololol.cz

autor: David Marák

Kontak na autory Trololol.cz

Vždy nás kontaktujte na email "info@trololol.cz" s předmětem "inzerce na trololol.cz"
 

Trololol.cz si klade za cíl vytvořit seriózní zábavní kanál, který bude lpět na kvalitě i různorodosti zábavy pro volnou chvíli.

Naše současná návštěvnost je - s ohledem na poměrně krátkou dobu existence, čítající téměř dva roky - zhruba 17 000 až 30 000 návštěv denně. Unikátních návštěvníků pak v rozmezí 10 000 až 23 000 - s aktuálností měsíce září roku 2013.

Návštěvnost uměle nezvyšujeme, na náš web nenaháníme lidi za účelem "co nejvíce návštěvníků". Jde nám o to, aby k nám lidé chodili rádi. A to se nám daří.
 

Inzerce vždy na kalendářní měsíc:
 

- po pravém sloupci pod označením textu "inzerce Trololol.cz", PRVNÍ POZICE za 4000 Kč + DPH.

 

- levý sloupec viditelný vždy na každé stránce, posuvná inzerce za 8 000 Kč + DPH.

 

- nad obsahem obrázku, respektive rozklik obrázku - 7 000 Kč + DPH.

 

- Specifickým přáním autora těchto webů je pomoci všem těm charitativním projektům a organizacím, které se zaměřují VÝHRADNĚ na pomoc zvířatům. V těchto případech poskytujeme inzerci ZDARMA, vždy prosíme o kontaktování na uvedený email.
 

Specifické požadavky jsme ochotni řešit.
 

Být člověkem je nanic Nevydařený halloweenský kostým Ten pocit vítězství

Trololol.cz je zábavní stránka, s cílem pobavit mladé i starší, ženy i muže, pampelišky i leguány, pračky i kredence. Snažíme se být vtipní, chováme se divně, pijeme, a denně překládáme komiksy a vtipné obrázky z celého světa, případně tvoříme vlastní obsah. Našim cílem je kvalitní a hutná zábava, raději v menším množství, zato taková, která zaujme, poté uchvátí, a pod smíchem vás donutí zvracet (jiná zvracení nebereme v potaz a vracíme je zpět). Trololol.cz je zábavní web plný obsahu řazeného jako web komiksy, meme komiksy, animované gify jakožto vtipná videa, avšak neopomeňme ani optické klamy a iluze, zajímavosti ze světa, přírody a z míst, kam se odváží podívat jen celníci. Případně naše velmi oblíbené odnože s fenomenálními komiksy česky Cyanide And Happiness, Red Meat a Doghouse Diaries - ty všechny stojí za pravidelné čtení. Prostě vtipy kam se podíváte!
Překládáme do českého - a Slovenského - jazyka, jsme tuzemáci jako rum se slepeckou sadou "hůl + sluneční brýle zdarma" a vesměs neradi uveřejňujeme komiksy bez přeložení do češtiny či slovenštiny. Chceme přiblížit kvalitní zábavu všem, pravidelně, každý den. Trololol.cz existuje již několik let a za tu dobu máme v databázi tisíce vtipů, komiksů, vtipných obrázků a kdoví čeho všeho ještě. Komiksy, jakož i meme komiksy a vtipné obrázky pečlivě vybíráme, snažíme se přinášet to nejlepší - i s přihlédnutím na fakt, že gusto každého jednotlivce je různé, ale přesto za ty roky víme, že... mimozemšťané existují! A krásné ženy taky!

Editor Trololol.cz: parta létajících tučňáků

Značka Trololol.cz uvedená v rohu zobrazovaných grafických materiálů, není odkazem na autora. Tato značka poukazuje na webovou adresu, kde se tento obrázek objevil - to neplatí u konkrétních výjimek, označených textem "vytvořil web Trololol.cz".
Názory znázorněné v tomto materiálu a názory uživatelů v diskuzích, nevyjadřují názor provozovatele webu. Autorské právo se vztahuje na uveřejněné články v databází všech webů spadajících pod jednotný design Trololol.cz. Kopírování a upravování uvedených článků je bez písemného souhlasu autora vysloveně zakázáno.

©2016 Trololol.cz – Všechna práva vyhrazena. Naprogramoval a technicky spravuje Pavel Hodoval.

Stojíme za zvířaty.

Nadace na ochranu zvířat Přispějte dárcovskou SMS Ukažte to vládě Pokusy na zvířatech Cirkusy bez zvířat